به خود خدا قسم که من از پیش نویس کردن نوشته هایم بیزارم.ولی هی این اتفاق تکرار میشود.

سلام زنده رود.

من با درس های این ترم به مشکل اساسی بر خورده ام. سیگنال را اصلا نمیفهمم. یعنی درس کلاس را میفهمم.ولی آنقدر وسیع و پیچیده است که حس میکنم مثل یک تماشاچی فقط شاهد گذر جلسات این درس و رسیدن به امتحان پایان ترم هستم.حتی نمیتوانم موتورم را بگذارم روی دور تند که کمی بابت فهمیدن بیشتر به خودم زحمت بدهم.اصلا هیچ انگیزه ای ندارم.اصلا هم خودم را بابتش اذیت نمیکنم.میروم استکان بند انگشتی یادگار مامانی را هی پر از بستنی انبه میکنم و در چشم بهم زدنی تمام شده.البته که تا بستنی هست زندگی باید کرد.ولی مشکل من با درس سیگنال حل شدنی نیست.حالا پنجشنبه میرویم که آقای م.باز بیاید یکمی افاضات کند و باز همگی اذعان کنیم که چقدر از همه ما جلوتر و چقدر متفاوت و خفن است.بعد هم استاد بیاید و یک ساعت و نیم اراجیف ببافد (البته دور از شان استادی ایشان است ولی این درس برای من اراجیف محض است) و برود.آیا حسودیم میشود؟نمیدانم.احتمالش وجود دارد.اما بیشتر از اینکه دقیقا ، "دقیقا"، جایی هستم که نباید،و در نتیجه جایی که باید باشم نیستم،  و این اتفاق همه عمرم تکرار شده، واقعن، "واقعن" ، خسته ام.

ورد را چند دقیقه پیش گشودم که یک قصه طور بنویسم از یک ماجرای واقعی و کمی چاشنی تخیل هم قاطیش کنم.نتوانستم. اصلا تخیلم پنچر است این روزها.تخیلم.خلاقیتم.مثل یک ماشین تمام عیار به گذراندن روزهای ارشد مشغولم. دلم یک کمی تخیل میخواهد.یک مقدار زیادی هم خلاقیت دوست دارم. تهران و هوایش هم مزید بر کلیه علل است البته.اصلا عله العلل است.دلم هوای قابل تنفس میخواهد.نیست. من هم از لجم ورزش نمیکنم و خودم را توی خانه حبس کرده ام.

فیس بوک را از شنبه دی اکتیو کرده بودم.امشب بازش کردم که یک سری بهش بزنم.فیلتر شکن لعنتیم قاطی کرده و دیگر باز نمیشود که باز دی اکتیوش کنم.حالا همه دردم هم از این است که ملت فکر کنند چقدر تیتیش ! هی دی اکتیو  و ری اکتیو میکند که جلب توجه کند!الان دردم فقط حرف مردم است. آقا اصلا خوشم میاید.دوست دارم تیتیش باشم.مشکلی هست؟ نه میخام بدونم مشکلی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ب.م دیدم. دوباره. تابحال از حس همذات پنداری با شخصیت اول هیچ فیلمی اینقدررررررررررررررررررررررررر منزجررررررر نبوده ام!

/ 2 نظر / 21 بازدید
طراحي سايت

سلام دوست عزيز ايا دوست داري که يه سايت داشته باشي ، ما ميتونيم با کمترين قيمت و بهترين کيفت هر نوع سايتي که بخواي در کمترين زمان براي شما طراحي کنيم . براي تماس با ما از راه هاي زير اقدام کنيد Tel : 09175519630 Mail : Mrdarvishi[at]Yahoo.Com

ارسال ايميل انبوه

بازديد واقعي از طريق ارسال ايميل به گروههاي بزرگ ياهو http://alpha20.ir AlphaGroup20@yahoo.com